Biography

 

Listen

Shows

 Sat 20 Apr Festival: KaasPop Alkmaar 2019
 Alkmaar, Alkmaar
 Sat 20 Apr FESTIVAL : Rockanje Live
 Rockanje, Rockanje
 Fri 31 May Festival: Blues Maastricht 2019
 Festival: Blues Maastricht 2019, Maastricht
 Fri 21 Jun Festival: Drakenboot 2019
 Fri 30 Aug Festival : CuliNESSE Festival Rotterdam 2019
 Fri 20 Sep THEATER TOUR : Assen - De nieuwe Kolk
 Theater / Bioscoop De Nieuwe Kolk, Assen
 Fri 27 Sep THEATER TOUR : Waalwijk - De Leest
 Waalwijk, Waalwijk
 Sat 28 Sep THEATER TOUR : Spijkenisse - De Stoep
 Spijkenisse, Spijkenisse
 Fri 04 Oct THEATER TOUR: Zeist - Theater Figi
 Hotel Theater Figi, Zeist
 Sat 05 Oct THEATER TOUR: Almelo - Theaterhotel
 Theaterhotel Almelo, Almelo
 Sat 12 Oct THEATER TOUR: Steenwijk - Theater De Meenthe
 De Meenthe, Steenwijk
 Fri 18 Oct THEATER TOUR: Doetinchem - Theater Amphion
 Schouwburg Amphion, Doetinchem
 Sat 19 Oct THEATER TOUR: Oss - Theater De Lievekamp
 De Lievekamp, Oss
 Sun 20 Oct THEATER TOUR: Groningen - Theater Stadsschouwburg
 Groningen - Theater Stadsschouwburg, Groningen
 Thu 24 Oct THEATER TOUR: Deventer - Theater Schouwburg
 Deventer Schouwburg, Deventer
 Fri 25 Oct THEATER TOUR: Roosendaal - Theater De Kring
 De Kring, Roosendaal
 Thu 31 Oct THEATER TOUR: Roermond - Theater De Oranjerie
 TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
 Fri 29 Nov AHOY TOP 1000
 Ahoy Rotterdam, Rotterdam
 Sat 07 Dec THEATER TOUR : Schiedam - 'Aan de Schie'
 Schiedam, Schiedam
 Sun 08 Dec THEATER TOUR : Den Bosch - 'Aan de Parade'
 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
 Fri 13 Dec THEATER TOUR : Hengelo - Schouwburg
 Hengelo, Hengelo
 Sun 15 Dec THEATER TOUR : Zaandam - Zaantheater
 Zaantheater, Zaandam
 Thu 19 Dec THEATER TOUR : Gouda - Schouwburg
 De Goudse Schouwburg, Gouda
 Fri 20 Dec THEATER TOUR: Eindhoven - Theater Muziekgebouw
 Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven
 Sat 21 Dec THEATER TOUR: Leiden - Theater Leidse Schouwbrug
 Leidse Schouwburg, Leiden
 Thu 26 Dec THEATER TOUR : Emmen - Atlas
 Atlas Theater, Emmen
 Fri 27 Dec THEATER TOUR : Maastricht - Vrijthof
 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
 Sat 28 Dec THEATER TOUR : Leeuwarden - De Harmonie
 Stadsschouwburg De Harmonie, Leeuwarden
 Thu 09 Jan THEATER TOUR : Nijmegen - Stadschouwburg
 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
 Fri 10 Jan THEATER TOUR : Tilburg Schouwburg
 Theaters Tilburg, Tilburg
 Sat 11 Jan THEATER TOUR : Apeldoorn - Orpheus
 Theater & Congres Orpheus, Apeldoorn
 Thu 16 Jan THEATER TOUR: Zwolle - Theater De Spiegel
 Theater De Spiegel (onderdeel van Zwolse theaters), Zwolle
 Fri 17 Jan THEATER TOUR : Arnhem - Musis
 Musis Arnhem, Arnhem
 Sat 18 Jan THEATER TOUR : Hoorn - Schouwburg Het Park
 Schouwburg het Park, Hoorn
 Thu 23 Jan THEATER TOUR : Venlo - De Maaspoort
 De Maaspoort, Venlo
 Sat 25 Jan THEATER TOUR: Haarlem - Theater Philharmonie
 Philharmonie Haarlem, Haarlem
 Sun 26 Jan THEATER TOUR : Breda - Chasse
 Chassé Theater & Cinema Breda, Breda
 Thu 30 Jan THEATER TOUR : Den Haag - Koninklijke Schouwburg/HNT
 Den Haag, Forepark
 Fri 31 Jan THEATER TOUR : Dordrecht - Kunstmin
 Dordrecht, Dordrecht
 Sat 08 Feb THEATER TOUR: Veenendaal - Theater De Lampegiet
 Theater De Lampegiet, Veenendaal
 Sat 15 Feb THEATER TOUR: Bussum - Theater Het Spant!
 Spant!, Bussum
 Sun 16 Feb THEATER TOUR: Amsterdam - Koninklijk Theater Carré
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 Sat 22 Feb THEATER TOUR: Sneek - Theater Sneek
 Theater Sneek, Sneek
 Sun 23 Feb THEATER TOUR: Rotterdam - Schouwburg
 Theater Rotterdam Schouwburg, Rotterdam
 Sat 29 Feb THEATER TOUR: Utrecht - Theater Tivoli
 THEATERTOUR: Utrecht, Theater Tivoli, Utrecht
 Thu 12 Mar THEATER TOUR: Zeeland - Theater Stadsschouwburg
 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
 Fri 13 Mar THEATER TOUR: Heerlen - Theater Parkstad Limburg
 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
 Sat 14 Mar THEATER TOUR: Dronten - Theater De Meerpaal
 De Meerpaal, Dronten
 Sat 21 Mar THEATER TOUR: Alkmaar - Theater De Vest
 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
 Fri 27 Mar THEATER TOUR: Hilversum - Gooiland Theater Hilversum
 THEATERTOUR: Hilversum, Gooiland Theater Hilversum, Hilversum
01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

Giving up easy

11

Let it pour

12

Ain’t got nothin’ on me

13

Somewhere in the middle

Heaven after midnight
get it now!
-17974day till release
The World Can Wait

14

Sad song

15

dog’s life

16

Heaven after midnight

17

Easy over you

18

love me

19

Love drunk

20

finally home

21

Video clip

22

this rodeo

23

Video

News

Contact

Voor boekingen kunt u contact
opnemen met:

Joffrie & Sjonnie Brinks

info@artistintelligence.nl
www.artistintelligence.eu


Management:
Paul Brinks
Sandra Nagtzaam
s.nagtzaam@narayama.nl