The world can wait out now!

Biography

 

Listen

Shows

 Thu 24 May TOUR : Mezz, Breda
 TOUR : Mezz, Breda
 Fri 25 May TOUR : Neushoorn, Leeuwarden
 TOUR : Neushoorn, Leeuwarden
 Sat 26 May TOUR : De Muziekgieterij, Maastricht
 TOUR : De Muziekgieterij, Maastricht
 Thu 31 May TOUR : Luxor Live, Arnhem
 TOUR : Luxor live, Arnhem
 Fri 01 Jun TOUR : Effenaar, Eindhoven
 TOUR : Effenaar, Eindhoven
 Sat 02 Jun TOUR : Hedon, Zwolle
 TOUR : Hedon, Zwolle
 Thu 07 Jun TOUR : De Oosterpoort, Groningen
 TOUR : De Oosterpoort, Groningen
 Fri 08 Jun TOUR : Kubus, Lelystad
 TOUR : Kubus, Lelystad
 Sat 09 Jun Festival : Retro Pop, Emmen
 FESTIVAL : RetroPop, Emmen
 Sun 10 Jun TOUR : Paradiso. Amsterdam
 TOUR : Paradiso, Amsterdam
 Thu 14 Jun TOUR : 'T Paard, Den-Haag
 TOUR : 'T Paard, Den Haag
 Fri 15 Jun TOUR : Tivoli, Utrecht
 TOUR : Tivoli, Utrecht
 Sat 16 Jun Festival: Vlaardingen 2018
 FESTIVAL : Live stadsfeesten, Vlaardingen
 Thu 21 Jun TOUR: Doornroosje, Nijmegen
 TOUR : Doornroosje, Nijmegen
 Fri 22 Jun TOUR: De Kampanje, Den-Helder
 TOUR : De Kampanje, Den Helder
 Sat 23 Jun TOUR: Metropool, Hengelo
 TOUR: Metropool, Hengelo
 Sun 24 Jun Festival: Reuring, Purmerend
 FESTIVAL: Reuring, Purmerend
 Thu 28 Jun TOUR: Flint, Amersfoort
 TOUR: Flint, Amersfoort
 Fri 29 Jun TOUR: Bibelot, Dordrecht
 TOUR: Bibelot, Dordrecht
 Sat 07 Jul Festival: Fields of Joy
 FESTIVAL: Fields of Joy , Oldenzaal
 Sat 21 Jul FESTIVAL: Stadsfestival Deventer
 FESTIVAL: Stads festival, Deventer
 Wed 29 Aug Dokfestival Harlingen 2018
 Nieuwe Willemshaven, Harlingen
 Thu 06 Sep TOUR: Gebr. De Nobel, Leiden
 TOUR: Gebr. De Nobel, Leiden
 Fri 07 Sep TOUR: Maaspoort, Venlo
 TOUR: Maaspoort, Venlo
 Fri 14 Sep TOUR: De Vorstin, Hilversum
 TOUR: De Vorstin, Hilversum
 Sat 15 Sep TOUR: Annabel, Rotterdam
 TOUR: Annabel, Rotterdam
 Fri 21 Sep TOUR: Gigant Apeldoorn
 TOUR: Gigant, Apeldoorn
 Sat 22 Sep TOUR: 013, Tilburg
 TOUR: 013, Tilburg
 Fri 28 Sep TOUR: De Tamboer, Hoogeveen
 TOUR: De Tamboer , Hoogeveen
 Sat 29 Sep TOUR: Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
 TOUR: Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
 Sun 30 Sep TOUR: P3, Purmerend
 TOUR: P3, Purmerend
 Fri 30 Nov Waylon live in Concert - Top 1000 Allertijden
 Ahoy Rotterdam, Rotterdam
 Sat 01 Dec Waylon live in Concert - Top 1000 Allertijden
 Ahoy Rotterdam, Rotterdam
01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

Somewhere in the middle

Heaven after midnight
get it now!
-17674day till release
The World Can Wait

11

Sad song

12

dog’s life

13

Heaven after midnight

14

Easy over you

15

love me

16

Love drunk

17

finally home

18

Video clip

19

this rodeo

20

Video

News

Contact

Voor boekingen kunt u contact
opnemen met:

Joffrie & Sjonnie Brinks

info@artistintelligence.nl
www.artistintelligence.eu


Management:
Paul Brinks
Sandra Nagtzaam
s.nagtzaam@narayama.nl