fbpx

 

Welcome

Biography

 

Listen

Shows

 Sat 12 Dec 10:00 AM  Rabo Theater de Meenthe : Hal Concert 50 jaar bestaan
 Steenwijk, Steenwijk
 Thu 07 Jan 04:00 PM  THEATER TOUR VERLENGING : Hengelo - Schouwburg (VERPLAATS IVM CORONAVIRUS)
 Hengelo, Hengelo
 Sat 23 Jan 04:00 PM  THEATER TOUR VERLENGING : Almelo - Theater Hotel (Verplaatst ivm coronavirus)
 Theaterhotel Almelo, Almelo
 Thu 28 Jan 03:00 PM  THEATER TOUR VERLENGING : Schiedam - Theater aan de Schie ( VERZET IVM CORONAVIRUS)
 Theater aan de Schie, Schiedam
 Thu 04 Feb 05:00 PM  THEATER TOUR: Zeeland - Theater Stadsschouwburg (VERZET IVM CORONAVIRUS)
 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
 Fri 05 Feb 03:00 PM  THEATER TOUR VERLENGING : Arnhem - Musis Theater (VERPLAATST IVM CORONAVIRUS)
 Musis Arnhem, Arnhem
 Sat 06 Feb 04:00 PM  THEATER TOUR VERLENGING : Zwolle - De Spiegel (VERPLAATS IVM CORONAVIRUS)
 Theater De Spiegel (onderdeel van Zwolse theaters), Zwolle
 Sun 07 Feb 05:00 PM  THEATER TOUR: Heerlen - Theater Parkstad Limburg (VERZET IVM CORONAVIRUS)
 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
 Thu 18 Feb 04:00 PM  THEATER TOUR VERLENGING : Leeuwarden - De harmonie(VERPLAATST IVM CORONAVIRUS)
 Stadsschouwburg De Harmonie, Leeuwarden
 Fri 19 Feb 05:00 PM  THEATER TOUR: Alkmaar - Theater De Vest (VERZET IVM CORONAVIRUS)
 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
 Thu 25 Feb 04:00 PM  THEATER TOUR VERLENGING : Venlo - De Maaspoort (VERPLAATST IVM CORONAVIRUS)
 De Maaspoort, Venlo
 Thu 08 Apr 05:00 PM  THEATER TOUR: Dronten - Theater De Meerpaal (VERZET IVM CORONAVIRUS)
 De Meerpaal, Dronten
 Fri 23 Apr 01:00 PM  Theater tour : Venlo - De Maaspoort
 Sat 15 May 08:00 PM  OPENLUCHT THEATER BRILLEMANSDENNEN
 Openluchttheater Brilmansdennen, Losser
 Sun 23 May 06:00 PM  FESTIVAL : BLUES MAASTRICHT (VERZET IVM CORONAVIRUS)
maastricht
 Wed 11 Aug 05:00 PM  FESTIVAL : Helders Feest
01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

Giving up easy

11

Let it pour

12

Ain’t got nothin’ on me

13

Somewhere in the middle

Heaven after midnight
get it now!
-18530day till release
The World Can Wait

14

Sad song

15

dog’s life

16

Heaven after midnight

17

Easy over you

18

love me

19

Love drunk

20

finally home

21

Video clip

22

this rodeo

23

Video

News

Contact

Voor boekingen kunt u contact
opnemen met:

Joffrie & Sjonnie Brinks

info@artistintelligence.nl
www.artistintelligence.eu


Management:
Paul Brinks
Sandra Nagtzaam
s.nagtzaam@narayama.nl